על הספר

לחשוב קארמה מפתחות להבנת הגורל - מאת גלי אדר

כיצד אפשר לקטלג ספר זה? האם הוא ספר בנוסח "העידן החדש"? ספר הדרכה לפיתוח מודעות עצמית? ספר פילוסופיה? ספר היסטוריה? ספר מדע בדיוני? איך אפשר לאפיין ספר השואף להביא את ידע הקארמה בצורת חוקים – חוקים המהווים בסיס להבנת תהליכים גדולים באנושות, ובה בעת נותנים רמזים לחקירת הגורל האישי ומשמעות החיים?

האתגר בכתיבת ספר בנושא ידע הקארמה גדול. מצד אחד, מדובר בגוף ידע עצום, שדורש שנים רבות של לימוד והעמקה, ומצד שני, בגלל חשיבות הנושא, חשתי דחף לפתוח את השערים להבנת הקארמה הן לקהל הרחב, והן לאנשי מקצוע שעוסקים בתחומי הטיפול והחינוך.

אני מקווה שכל קורא ימצא את דרכו האישית במכלול הזה, ושאלה שהידע שמוגש כאן יעורר את סקרנותם, יגלו את הדרך הנכונה עבורם להעמיק בהבנת משמעות חייהם לאור ידע הקארמה.

(מתוך "כמה מילים לקורא" – עמוד 14 בספר)

על הספר

הספר מציג את חוקי הקארמה הפועלים, הלכה למעשה, בעיצוב הגורל האישי, מתוך ראיה עמוקה ורחבה של תמונת האדם. דרך זו של חיבור לגורל האישי הינה פורצת דרך  באופן בה מוצג החיבור בין חוקי הקארמה, שמקורם ברובד הרוחני, לגורל האישי. 

הספר בנוי בחלקו כדיאלוג בין הידע שמסר הד"ר רולדוף שטיינר, מייסד אנתרופוסופיה לבין מחברת הספר ומשולבים בו תיאורי חוויות אישיות. ידע זה מביא נקודות מבט נוספות על דרך החיים, מה שיכול לעזור בקבלת החלטות נכונות יותר והתנהלות מדוייקת יותר בקשרים בין אישיים. הספר מיועד הן לקהל הרחב והן לאנשי מקצוע בתחום הטיפולי אשר שאלת משמעות החיים בוערת בהם.

הספר יצא בהוצאת:  

הספר נכתב בשיתוף מרים פטרי:

מרים פטרי, בעלת תואר שני בשפה וספרות אנגלית, לימדה אנגלית ותרגום לבגרות במשך יותר מ-30 שנה. הוכשרה כיועצת ביוגרפית על ידי גלי אדר. מקדישה את עיקר זמנה לתיווך הידע, הן כשותפה בפעילות בית הספר לייעוץ ביוגרפי "אם החיטה" והן כמתרגמת במסגרת ארכיב רודולף שטיינר של דניאל זהבי. כמתרגמת דברי שטיינר היא חווה את גודל המשימה של נאמנות לידע רוחי שמבוטא במילה, ושואפת להשתמש בשפה ידידותית לכל קורא שברצונו להתחבר לידע זה.

על הספר מתוך מגזין לאנתרופוסופיה - "אדם עולם"

קוראים ממליצים

"היה נפלא לקרוא אותו. בייחוד את ההתייחסויות האישיות והדוגמאות שהבאת. התמציות של מילותיו של שטיינר הובאו בצורה ברורה ומאירת עיניים. בהחלט הספר יכול לפנות לקהל הרחב בייחוד. וכך לפתוח פתח לרוח ולייעוץ הביוגרפי."

דניאל זהבי, קריית טבעון

"קראתי את הספר שלך ואני ממליצה על קריאתו. הידע והחקירה בו נפגשים עם חוויות חיים שלי. הוא קריא וברור ובהחלט מזמין לדעת עוד ועוד."

תמי שוורצמן, כפר ורדים

"ספר מצויין!
תחום הקארמה העמוק והסבוך כל כך, מובא לקורא כפרי בשל של מחקר מעמיק בידע הרחב והמורכב שנמסר על-ידי רודולף שטיינר.
הספר ערוך בקפדנות ובדייקנות, מלוטש היטב, ומעניק לקורא קריאה זורמת והבנה הדרגתית משלב לשלב ומרובד לרובד של עומק הווייתנו.
ככל הנראה הספר מהווה פריצת דרך בתחום הספרות העוסקת ברוחניות בישראל, עתיד להיות ספר יסוד ולהוות גם את מפגשם הראשון עם נושאי הקארמה והמציאות הרוחנית, של קוראים רבים מחוץ למעגל תלמידי האנתרופוסופיה."

בן ציון פורת, אופקים

לקריאת מאמר הביקורת המלא שכתב בן ציון פורת והופיע במגזין "חיים אחרים" בגליון ינואר 2020 הכנסו לקישור

קיבלתי את ספרך, תודה רבה.

הוא רק מספר שעות אצלי ואני שותה בצמא ומבלי להפסיק, את הכתוב. אני חושבת שעשית עבודה יוצאת דופן, מופלאה, בהעברת התכנים של שטיינר, דרך העיבוד שלך.

תודה רבה!

יעל שיפמן, יועצת ביוגרפית

איפה ואיך אפשר להשיג את הספר

מחיר הספר: 120 ₪. 

אפשרות למשלוח בדואר בתוספת 20 שקלים.

לרכישה: 052-7499755 (ניתן לשלם בביט)| 054-4929661 | mhahita@gmail.com

בנוסף, הספר ניתן להשגה בחנות "דברי סופרים" בנהריה, נועלוש המעדנייה בכפר ורדים, במסעדת הרדוף בהרדוף ובקרון ספרים בקריית טבעון

 

ליצירת קשר ורכישת הספר

* ניתן לשלם בביט לגלי אדר: 052-7499755.

* מחיר הספר 120 ש"ח + 20 ש"ח דמי משלוח

* הספר יישלח עם קבלת התשלום